top of page

Koncerty

koncert maxi.png

Židovský rok v hudbě

26. 5. 24 18:00

Synagoga, Čkyně 105, Čkyně

Veronika Ptáčková, klavír, Jaroslava Hannah Maxová, zpěv Židovský rok je plný svátků, šábesů, životních událostí, veselí i smutku. Okouzlující hlas Jaroslavy Hannah Maxové a zvuk klavíru pod vedením Veroniky Ptáčkové. Postupně se podíváme na židovské svátky od začátku roku až do konce, na nejdůležitější svátek judaismu Šabat i na Životní cyklus. Jaroslava Hannah Maxová dnes dělá mimo jiné chazana / kantorku v Liberci i v Židovské liberální unii.

Židovský rok v hudbě

9. 6. 24 18:00

Stará synagoga, Plzeň

Veronika Ptáčková, klavír, Jaroslava Hannah Maxová, zpěv
Židovský rok je plný svátků, šábesů, životních událostí, veselí i smutku. Okouzlující hlas zpěvačky Jaroslavy Hannah Maxové a zvuk klavíru pod vedením Veroniky Ptáčkové. Postupně se podíváme na židovské svátky od začátku roku až do konce, na nejdůležitější svátek judaismu Šabat i na Životní cyklus. Jaroslava Hannah Maxová dnes dělá mimo jiné chazana / kantorku v Liberci i v Židovské liberální unii. Cena vstupného 120,- / 150,- . Plzeňská vstupenka a na pokladně před koncertem.

Screenshot_20220526-155918_Office_edited_edited.jpg

Jihočeské klavírní kurzy Blatná 

30. 6. 24 14:00

Blatná

38. ročník Jihočeských klavírních kurzů se kvapem blíží! Čeká vás lektoři Veronika Ptáčková, Kryštof Pobořil, Petr Feldman, Jan Bartoš, Miroslava Sekera, galakoncert s překvapením, jazzový koncert, meditace a semináře. Celý program na na https://klavirni-kurzy.cz/

bottom of page