top of page

Angelic Piano Music je autorská uzdravující, podporující hudba pro relaxaci, meditaci a nebo konkrétní téma a záměr, případně pro konkrétní osobu. Skladby vznikají v daný čas a prostor v napojení na duchovní vedení, průvodce a bytosti světla. Tato hudba má jedinečné vibrace díky barevnosti klavírního zvuku, jež se dál propojuje s alikvótním zpěvem, tibetskými mísami, terapeutickými ladičkami či mluveným slovem. Každá skladba je jedinečná a neopakovatelná, protože obsahuje harmonizující vibrace a kódy a její účinky sahají do různých úrovní, nejen do fyzického těla.

Hudba je díky danému záměru pokaždé jiná. I každý poslech může být vnímán jinak, hlavně
z počátku, protože se potupně uvolňují a rozpouští bloky, stará nastavení a přesvědčení. Dochází k harmonizaci
a podpoře posluchače, aby se cítil dobře a příjemně. Záměrem může být například podpora zdraví, překlenutí složitých životních období, harmonizace vztahů, podpora v oblasti práce, studia či sportovních výkonů atd.


Konkrétní záměr může být dán i tématem meditace, kde se posluchač nechá vést. Může využít hudbu a meditace na CD, na Youtube nebo přijít na meditační setkání. Individuální možností je Harmonizující terapie.

Neopakovatelným zážitkem jsou koncerty z řady Koncerty "Z nitra". Jsou to vokálně-instrumentální improvizace, které tvořím přímo "Tady a teď" v momentálním naladění na dané posluchače, čas a prostor. 

 
V rámci meditací a meditačních setkání spolupracuji s terapeutkou Pavlínou Moučkovou a také s dalšími terapeuty a průvodci. S Pavlínou Moučkovou jsme vytvořily meditační CD s názvem Meditace a harmonizující vibrace ladičekCD je výjimečné tím, že jsou v hudbě zaznamenány blahodárné a léčivé frekvence terapeutických ladiček a tím je výjimečné na českém trhu.
 
Ve spojení s dalším klavírem v podání Anny Würtherlové vzniká velmi energeticky nabitá hudba. Ukázku této hudby si můžete poslechnout na relaxačním CD Under The Leadership Of Angels.

cd1.png
terapie s hudbou.jpg
vypocetni-1280.jpg

RELAXAČNÍ CD

 

 

 

"HARMONIZUJÍCÍ TERAPIE" S PODPOROU ŽIVÉ HUDBY

Terapie je jedinečná svojí komplexností zahrnující terapeutickou část a na ní navazující klavírní skladbu na míru s konkrétním záměrem přímo pro klienta. Skladba následně klienta podporuje a má ji k dispozici v MP3. 

Terapie probíhají v Praze, protože je zde klavír a možnost nahrávání. Terapií vás provede terapeutka Pavlína Moučková, hudbu na míru zprostředkuje 

Veronika Ptáčková.

ONLINE SEMINÁŘ  "VNITŘNÍ KLID, SÍLA, LÁSKA A PŘIJETÍ ZMĚNY"

Tvořily jsme ho v daný čas a prostor, jako všechny naše akce. Protože jsme se nemohli scházet ve skupinách díky vládním opatřením spojeným s virem, rozhodly jsme se seminář vytvořit v online podobě. Obsahuje pestrou nabídku možností
a technik práce s danými tématy. Můžete si s námi projít například meditace či techniku EFT, anebo na sebe nechat působit podporující skladby na daná témata. Výhodou je, že si sami volíte své vlastní tempo, načasování a přestávky. Je jen na vás, zda si ho projdete vcelku nebo po částech. Vše si řídíte sami. Část semináře je tvořen v přírodě. Můžete tak vnímat i její podporu. 

Seminář vytvořila terapeutka Pavlína Moučková (mluvené slovo a autorka textů)

a klavíristka Veronika Ptáčková (autorka hudby).

bottom of page