top of page

RELAXAČNÍ CD

ladicky (1).png
cd1.png
meditace (1).png

Ve skladbách a meditacích jsou zaznamenány tóny terapeutických ladiček a jejich blahodárné frekvence působící na energetické a buněčné úrovni, až do DNA. Přináší klid, uvolnění, soulad i podporu k transformaci. Hudbou provází autorka hudby Veronika Ptáčková.

Mluveným slovem provází Pavlína Moučková, která je autorkou textů.

Dopřejte si hlubokou relaxaci a harmonizaci své duše na CD „Pod vedením Andělů“ a s láskou, radostí a nadějí prožívejte každý den. Nechte se omývat přesně zvolenými vibracemi klavírní hudby, která odnese Vaše trápení, bolesti a vyčerpání. Postupně rozpustí bloky v emocionálním i fyzickém těle. Během poslechu dovolte andělským průvodcům, aby vám pomohli zvládnout stres, uvolnili mysl

a veškeré napětí. Pocítíte příliv nové energie, síly a inspirace.

Nechte na sebe působit tyto láskyplné léčivé tóny skrze Veroniku Ptáčkovou, která hudbu přijímá a interpretuje

a také spolu s druhým klavírem v podání Anny Würtherlové.

Léčivá hudba a slova pro každý den. Na probouzení, na lenošení, na procházky, pro vědomí, že nikdy na nic nejsme sami, pro smích bez důvodu, na usínání.

Meditace pro radost a lásku, kterou v sobě nosíme všichni, pro spojení s ní, pro odvahu ji prožívat a nebát se jít do hloubky. Pro uzdravování na těle i na duši. Mluveným slovem provází Andrea Viola Sluková, která je autorkou textů. Hudbou provází autorka hudby Veronika Ptáčková.

bottom of page