top of page

Koncerty

Židovský rok v hudbě

11. 6. 23 16:00

Plzeň

Veronika Ptáčková, klavír, Jaroslava Hannah Maxová, zpěv
Židovský rok je plný svátků, šábesů, životních událostí, veselí i smutku. Krásnou výstavu PRAMENY doplní okouzlující hlas Jaroslavy Hannah Maxové a zvuk klavíru pod vedením Veroniky Ptáčkové. Postupně se podíváme na židovské svátky od začátku roku až do konce, na nejdůležitější svátek judaismu Šabat i na Životní cyklus. Jaroslava Hannah Maxová dnes dělá mimo jiné chazana / kantorku v Liberci i v Židovské liberální unii. Cena vstupného 120,- / 150,- . Plzeňská vstupenka a na pokladně před koncertem.

Prameny

14. 6. 23 17:00

Plzeň

Stará Synagoga v Plzni je do půlky června vyzdobena nejen obrazy Aleny Ptáčníkové. Ku příležitosti dernisáže zveme na náš koncert, kde uslyšíte šansony a písně v podání Ály Ptáčníkové, co máte rádi.
Vstupenky na GoOut.net

FB událost

Jihočeské klavírní kurzy Blatná

2. 7. 23 12:00

Blatná

37. ročník Jihočeských klavírních kurzů se kvapem blíží! Čeká vás lektoři Veronika Ptáčková, Kryštof Pobořil, Petr Feldman, Jan Bartoš, Miroslava Sekera, galakoncert s překvapením, jazzový koncert, meditace a semináře. Celý program na na https://klavirni-kurzy.cz/

Galavečer s operetou a muzikálem

31. 8. 23 17:30

Františkovy lázně

Veronika Ptáčková - klavír, Eliška Průšová - mezzosoprán, Tereza Dlouhá - soprán
Program: F. Lehár – Veselá vdova, Paganini, F. Hervé – Mam´zelle Nitouche, E. Kálmán – Čardášová princezna, Hraběnka Marica, V. Monti – Čardáš, F. Lehár - Veselá vdova, Paganini, J. Strauss - Lehká krev, Cikánský baron, Trich trach polka, Směs valčíků, E.de Courtis – Sorento, Ch. Chaplin - Světla ramp, K. Zeller - Ptáčník a další.

FB událost

Koncerty "Z nitra"

4. 10. 23 16:00

Praha

Klavíristka, zpěvačka a improvizátorka Veronika Ptáčková tvoří hudbu "Tady a Teď", v momentálním
naladění na dané posluchače, prostor a čas. Tentokrát přijala pozvání na Festival Porozumění mysli.
Zažijete neopakovatelnou energii propojení všech světů, dynamičnost tónů, jejich vibrací, hloubek a zvuků skrze tóny klavíru, zpěvu, křišťálové pyramidy, alikvótního zpěvu, tibetských mís.

FB událost
bottom of page