top of page

KONCERTY "Z NITRA"

Klavíristka, zpěvačka a improvizátorka Veronika Ptáčková tvoří hudbu "Tady a Teď"; v momentálním naladění na dané posluchače, prostor a čas. Zažijete neopakovatelnou energii propojení všech světů, dynamičnost tónů, jejich vibrací, hloubek a zvuků skrze tóny klavíru, zpěvu, křišťálové pyramidy, alikvótního zpěvu, tibetských mís. Nechte láskyplně hýčkat a harmonizovat své nitro a srdce.

cd1.png
terapie s hudbou.jpg
vypocetni-1280.jpg

RELAXAČNÍ CD

 

 

 

"HARMONIZUJÍCÍ TERAPIE" S PODPOROU ŽIVÉ HUDBY

Terapie je jedinečná svojí komplexností zahrnující terapeutickou část a na ní navazující klavírní skladbu na míru s konkrétním záměrem přímo pro klienta. Skladba následně klienta podporuje a má ji k dispozici v MP3. 

Terapie probíhají v Praze, protože je zde klavír a možnost nahrávání. Terapií vás provede terapeutka Pavlína Moučková, hudbu na míru zprostředkuje 

Veronika Ptáčková.

ONLINE SEMINÁŘ  "VNITŘNÍ KLID, SÍLA, LÁSKA A PŘIJETÍ ZMĚNY"

Tvořily jsme ho v daný čas a prostor, jako všechny naše akce. Protože jsme se nemohli scházet ve skupinách díky vládním opatřením spojeným s virem, rozhodly jsme se seminář vytvořit v online podobě. Obsahuje pestrou nabídku možností
a technik práce s danými tématy. Můžete si s námi projít například meditace či techniku EFT, anebo na sebe nechat působit podporující skladby na daná témata. Výhodou je, že si sami volíte své vlastní tempo, načasování a přestávky. Je jen na vás, zda si ho projdete vcelku nebo po částech. Vše si řídíte sami. Část semináře je tvořen v přírodě. Můžete tak vnímat i její podporu. 

Seminář vytvořila terapeutka Pavlína Moučková (mluvené slovo a autorka textů)

a klavíristka Veronika Ptáčková (autorka hudby).

bottom of page